Multi-RolePlay

[size=xUWAGA SERWER NIE DLUGO STARTUJEx-large]

Ogłoszenie

Zapraszamy na serwer-Każdy kto zrobi reklame która przyciągnie co najmniej 10 graczy zostanie nagrodzony.

#1 2014-01-17 18:15:05

marcinek22

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-17
Posty: 1
Punktów :   

Aplikacja PD.

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSh0I-m9IItIJjd5glStWJI6OMNdFui-2aCmiqqj_Li3LW6g0Ay


Los Santos Police Department - lokalny organ władzy, którego zadaniem jest, pilnowanie bezpieczeństwa obywateli i porządku oraz egzekwowanie prawa w ruchu drogowym. LSPD dba również o to, aby obywatele respektowali prawo. W skład Departamentu, wchodzą dobrze wyszkoleni funkcjonariusze, psycholodzy oraz osoby które są szkoleni do walki z przestępczością.

1. Ogólny zarys.
Chcę wprowadzić do LSPD tak zwany klimat "małego miasteczka", urozmaici to rozgrywkę dwóm stroną LSPD <--> Gracze. Chcemy codzienne patrole "wzbogacić" w mocną dawkę klimatu. O co w tym chodzi? Nie ograniczamy się do patroli, które w LSPD są rutyną. Każdy z funkcjonariuszy tworzy swój, niepowtarzalny klimat. I o to tutaj właśnie chodzi aby policjant nie był tylko waszym katem a jedynie osobą odpowiedzialną za nadanie wam mandatu za wykroczenie. Klimat ten powinien znacznie uprzyjemnić obydwu stroną grę co w efekcie powoduje milsze zakończenie sprawy. Pragnąc również ograniczyć DM oraz nie umiejętne używanie swoich możliwości-Wszystko dot. LSPD. Co mam na myśli mówiąc "nie umiejętne używanie swoich możliwości"? Otóż to, iż spotkałem się z przypadkami jak LSPD pit'owało w centrum, albo robiło Drive-By, co jest nie dopuszczalne, i świadczy o poziomie gracza, lub jego braku. 1-2 razy, w ciągu tygodnia będą organizowane wykłady dla członków LSPD. Między innymi na wykładach, będą w wpajane procedury, które obowiązują podczas różnych akcji.

2. Wydziały w LSPD
Struktura wydziałów w LSPD, jak na początek będzie wyglądała następująco:

Patrol Unit
High Speed Divison


Na sam początek to jest dobre rozwiązanie. Dlaczego? Nie oszukujmy się, po co stworzyć 5-6 wydziałów które będą świeciły pustkami, dlatego stawiamy na jakość z rozgrywki niż na ilość. W przyszłości (Tz. Po rozwinięciu się serwera. Większa ilość graczy) planuje wprowadzić Gang Unit, oraz S.W.A.T. Nie wykluczam że powstanie także DB.

3. Struktura wydziałów

Patrol Unit- W skład wydziału, wchodzą funkcjonariusze świeżo przyjęci do Departamentu, również Ci, którzy zostali przyjęci z "Rekrutacji dla weteranów". Zakres obowiązków Patrol Unit zaczyna się na, patrolowaniu ulic, kończąc na zgłoszeniach z 911, radia służbowego, departamentowego. (Z racji zmniejszonej ilości wydziałów, zaraz po starcie Patrol Unit, jest zobowiązane do wykonywania wszystkich czynności.)

High Speed Division- Wydział wyposażony w wyszkoloną kadrę pracowników, jak i najnowszy osprzęt do wykonywania, powierzonych im czynności. Podczas pościgu, jednostka HSD jest często wzywana do "asystowania". Posiadają oni pojazdy marki Cheetah, które są wstanie dogonić każde auto, co +/- wychodzi na niekorzyść osoby ściganej.

4. Meldunek.
Należy pamiętać, iż patrole muszą meldować każdą wykonywaną na mieście czynność, posługując się kodami radiowymi, by w razie problemów szybciej i zdecydowanie precyzyjniej, otrzymać chciane wsparcie. Olewając ten obowiązek sami sobie szkodzicie.
Meldujemy takie rzeczy jak:

Cytat:- Wejście na służbę
- Zejście ze służby
- Chwilowa przerwa w służbie
- Powrót do służby po chwilowej przerwie
- Kontrola drogowa pojazdu
- Zakończenie kontroli drogowej pojazdu
- Interwencja w sprawie zgłoszenia
- Dotarcie na miejsce interwencji
- Powrót do zajęć patrolowych po zakończeniu jakiejkolwiek interwencji
- Rozpoczęcie interwencji na widok popełnianego przestępstwa lub prośbę obywatela
- Rozpoczęcie patrolu w składzie
- Zakończenie patrolu
- Zmiana składu patrolu
- Zmiana typu patrolu
- Rozpoczęcie pościgu
- Dołączenie do pościgu
- Zakończenie pościgu
- Objęcie funkcji w pościgu (S1/S2/S3/Supervisor)
- Zmiana funkcji w trakcie pościgu (S1 na S2, S2 na S3, S2 na S1, S2 na SV)
- Gotowość do wykonania manewru w trakcie pościgu
- Zgłaszanie się na wywołania przez inne patrole
- Bezwzględne meldowanie się do 10-00.
I tak dalej.

Jak w każdym LSPD, zostanie wprowadzony system kodów radiowych. Oto on:

Cytat:Radio:
10-3 - Odmawiam
10-4 - Zrozumiałem
10-5 - Jak mnie zrozumiałeś?
...
Centrala/dowództwo:
10-0 - Raport wszystkich patroli wraz ze składem, pozycją i zajęciem
10-1 - Do wszystkich jednostek!
...
Sytuacje nadzwyczajne:
10-70 - Trwa Pościg!
10-71 - Pościg zakończony
10-20 Podajcie swoją pozycję/ Pozycja to[...]
...
08-0 - Melduję wejście na służbę
08-1 - Melduję zejście ze służby
...
Code 1 - Potrzebne wsparcie radiowozu
Code 2 - Potrzebne wsparcie, padły strzały/ Wzywam Speed Division
Code 3 - Potrzebne wsparcie, "Officer Down"
Code 4 - Nadzwyczajne wydarzenie - zamach, atak terrorystyczny,

Mógłbym wprowadzić znacznie więcej, ale po co one komu? Wymieniłem same najważniejsze, i z swojego doświadczenia te, które są najczęściej używane.

5. Hierarchia
http://www.policja.kaczakcity.cba.pl/generalowie.JPG

http://www.policja.kaczakcity.cba.pl/aspiranci.JPG





6. Rekrutacja
Pierwszą rekrutacją w szeregi Los Santos Police Department, będzie tak zwana "Rekrutacja dla Weteranów". Zostanie ona podzielona na poszczególne Pathe, będzie ich trzy poniżej postaram się opisać w znacznym skrócie.

Path ONE- Osoba którą dostała się w nasze szeregi przez ten Path otrzymuje rangę Police Police Lieutenant II, musi odbyć 3x patrol oznakowanym radiowozem, jeden z członkiem zarządu, drugi z Police Commander, oraz jeden z Police Captain III, po tych czynnościach następuje test, który ma na celu sprawdzenie jego wiedzy oraz umiejętności. Jest to jeden z najszybszych sposobów się dostania do LSPD, ale dostanie się nie jest takie łatwe-Byle mechanik nie przejdzie.

Path TWO- Osoba którą dostała się w nasze szeregi przez ten Path, ma dużo pracy przed sobą, albowiem zostaje ona przyjęta na rangę "kadeta" oraz dostaje funkcjonariusza szkoleniowego. Osoba będąca na tej randze musi odbyć 3x patrol z członkiem zarządu, 2x patrol ze swoim funkcjonariuszem szkoleniowym. Ukończenie wszystkich patrolów, nie upoważnia kadeta do zdania egzaminu, dopiero gdy funkcjonariusz szkoleniowy, poinformuje komisję, o tym iż osoba jest wyszkolona, i może przystąpić do egzaminu. Po ukończeniu egzaminu zostaję mu przyznana ranga Police Lieutenant I.

Patch THREE- Osoba której podanie zostało zaakceptowane na Path THREE, na najdłuższa drogę przed sobą, bowiem musi się wykazać 2'dniowym testem przygotowującym: Jeździ na patrol wraz z osobami które są na Path ONE i TWO, przygląda się jak wygląda, to wszystko "od wewnątrz". Po okresie przygotowawczym przystępuje do testu, w zależności od wyniku dostaje się na Path ONE lub TWO, i przechodzi tą samą drogę.



LSPA- Jest także druga możliwość dostania się w nasze szeregi, przez Los Santos Police Academy (LSPA). W jej skład wchodzą członkowie z zarządu oraz funkcjonariusze szkoleniowi, którym w zależności od ilości osób, zostają powierzone grupy. Ich zadaniem będzie wprowadzić ich w rozgrywkę LSPD, a także zadbać o ich wyszkolenie (W zależności od wykładowcy, przynajmniej dwa wykłady wciągu jednego dnia, na których będą omawiany podstawowe rzeczy).
Na samym początku, dostać się w szeregi LSPD, będzie można tylko przez "Rekrutacje dla weteranów". W zależności od ilości osób zgłoszonych, LSPA ruszy 1-2 tygodnie po tym.

7. Zakończenie
Swoje doświadczenie dot. Tego typu frakcji, można powiedzieć że mam spore. Grałem w PD, od początku swojej kariery na serwera RP (Grubo ponad 2'lata). Liderowałem w/w frakcją na mniejszych projektach, można powiedzieć że z sukcesem. Grę w LSPD, zawsze stawiam na wysokim poziomie, i staram się tworzyć klimat, którego na dzisiejszych serwerach (Mniejszych, większych) coraz mniej. Nie będę się przedstawiał, uważam to za niepotrzebne i tylko by przedłużyło moją aplikację. Do LSPD, sprowadziłem swoich zaufanych przyjaciół, znam ich możliwości i poziom, co w większej mierze się przyczyniło do tego wyboru. Tak więc słowem zakończenia, dziękuje za przeczytanie aplikacji, oraz życzę powodzenia moim konkurentom o tą "posadę"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.speedwaymenag.pun.pl www.scenicclub.pun.pl www.dzielnekobietki.pun.pl www.rolnictwo1112.pun.pl www.mksbiskupice.pun.pl